Miles&Smiles Kampanyası

THYMilesSmilesKampanyaExtremparkipliparkur

Miles&Smiles üyeleri Bursa Extrempark’ta yapacakları her 1 TL harcamaya 2 Mil kazanıyor. Siz de macera dolu zamanlar geçirip uçuşa geçmek istiyorsanız, Bursa Extrempark sizi macera dolu anlara davet ediyor.

01 Haziran 2021- 01 Haziran 2023 tarihleri arasında, Miles&Smiles üyelik numarasını ve kimliğini ibraz eden Miles&Smiles üyeleri, Bursa Extrempark aktivitelerinden yaptıkları her 1 TL’lik harcamaya 2 Mil kazanıyor.

Kampanya Koşulları (01.06.2021-01.06.2023)

  • Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyeleri, Bursa Extrempark’ın hizmet verdiği aktiviteler için her 1 TL harcamaya minimum 2 Mil kazanacaktır.
  • Kampanya 01 Haziran 2023’e kadar her gün geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya katılmak için Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyelik numarası ve eş zamanlı olarak kimlik ibrazı zorunludur.
  • Kampanya farklı herhangi bir kampanya/promosyon/indirim ile birleştirilemez.
  • Covid-19 önlemleri alınmış olup dezenfektan, maske, eldiven verilmekte, ateş ölçümü yapılmaktadır. Sosyal mesafe kurallarına uyulmaktadır.
  • Türk Hava Yolları Miles&Smiles ve Bursa Extrempark kampanyayı durdurma / değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.
  • Bursa Extrempark Müşteri Hizmetleri 0850 888 15 79

 

BURSA EXTREMPARK VE AKTİVİTELERİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Doğa içinde, macera ve heyecan arayan her yaş ve her kesimden meraklıların beklentilerine karşılık verecek içeriği ile EXTREMPARK BURSA benzersiz bir macera deneyimi vadediyor…

Türkiye’nin en büyük İpli Parkurlarından biri, 2000 m2 alan üzerine kurulu çocuklar için Macera Alanı, 15 metre yüksekliğinde yarışma yapılabilecek Tırmanma Duvarı, Serbest Atlayış, Dev Salıncak, Dev Trambolin, Salto Trambolin, Bungee Trambolin, Suni Kayak Merkezi, bin metrelik Türkiye’nin en uzun Dağ Kızağı-Alpin Croster, Zip Line ve Tubing eşinizle, çocuklarınızla ve ailenizle birlikte keyifli zamanlar geçirebileceğiniz Seyir Terasları, içeceklerinizi yudumlayıp manzaranın keyfine varabileceğiniz Teras Cafeleriyle EXTREMPARK BURSA, toplam 1.240.000 m2’lik alana sahip ve içerisinde, piknik alanları, 3,5 kilometre parke yol, 6,5 kilometre yürüyüş yolu ve bisiklet yolu ile bir doğa cenneti olan BURSA ATATÜRK KENT ORMANI’nda 76.000 m2’lik bir alan üzerine kurulmuştur.

Hem dingin dakikalar geçirebileceğiniz hem de adrenalin dolu anlar, heyecan verici, soluk kesici çılgın aktiviteler olarak yılın 12 ayında Türkiye’nin En Büyük Macera Parkı Extrempark’ta sizleri bekliyor…

DETAYLI BİLGİ İÇİN TÜRK HAVA YOLLARI KAMPANYA BİLGİ SAYFASI

https://www.turkishairlines.com/tr-tr/miles-and-smiles/program-ortaklari/alisveris-ve-eglence/bursa-extrempark/index.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir