Okul Gezileri Nereye Yapılır?

Okul Gezileri Nereye Yapılır

Okul Gezileri Nereye Yapılır?

Okul gezileri bütün öğrencilerin en keyif aldığı etkinliklerden biridir. Öğrencilerin sahip olduğu yetenekleri geliştirmek amacıyla yapılan okul gezileri öğrencilerin motivasyonunu da oldukça yükseltmektedir.

Eğitime kısa bir ara vererek, Marmara Bölgesi’nin en büyük ve en gösterişli macera parkı olan Extrempark’ta birçok macera sizleri beklemektedir.

Okul Etkinlikleri

Birbirinden farklı yaş gruplarına hitap edecek birçok aktivite ve macera sizleri beklemektedir.

  • Eğlence
  • Doğa ile iç içe etkinlikler
  • Yeme-İçme

Orman içerisinde özel olarak hazırlanan macera parkurları ile birlikte hem eğlencenin zirvesine varacak hem eğlenirken öğrenecek hem de doğanın tadını doya doya çıkarabileceksiniz. Ayrıca yapılan etkinlikler sonrasında yeme-içme hizmetinden de kolaylıkla yararlanabileceksiniz.

Doğa ile iç içe, macera ve heyecan arayan her bireyin beklentilerini karşılayan Extrempark ile benzersiz maceralara atılabilirsiniz. Her yaştan bireylere uygun etkinlikler ve alternatifler sunan bu parkta, yer alan özel piknik alanları sayesinde aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte gününüzü güzelleştirebilirsiniz.

Oyunlar

Extrempark içerisinde yer alan oyunlarla birlikte öğrenme kabiliyetinizi geliştirebilirsiniz. Dağ kızağı, at biniciliği, serbest atlayış, tırmanma duvarı, çocuk macera alanı, okçuluk, poligon, dev trambolin, trafik eğitim parkuru, zipline gibi oyunlarla hem gününüzü güzelleştirebilir hem eğlenebilir hem de eğlenirken öğrenebilirsiniz. Sizlerde öğrencilerinizin bu etkinliklerden yararlanmasını istiyorsanız sistemimizde yer alan okul etkinlikleri kategorisini inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz ve bu doğrultuda sizlerle iletişime geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir